Baticom s.r.o.

O NÁS

Od roku 1997 firma BATICOM s.r.o. spolupracuje se svými klienty a nabízí jim své služby od návrhu stavby až po její vlastní realizaci. Společnost klade velký důraz na dosažení maximální kvality při uskutečňování zakázek. Díky své mnohaleté zkušenosti ve výkonových fázích projektování a provádění staveb společnost BATICOM s.r.o. získala důvěru svých odběratelů a obchodních partnerů nejen ve střední Evropě, ale i na africkém kontinentě.

Mateřská společnost
BATICOM s.r.o
Praha
Česká Republika

       
       

Pobočka v Evropě
BATICOM FRANCE

Pobočka v Africe
BATICOM AFRIQUE

 

Hlavní činnosti společnosti BATICOM s.r.o.


Řídící tým společnosti BATICOM s.r.o. působí ve třech hlavních sektorech

Sektor projektování staveb včetně stavebního řízení

Tým skládající se z mladých architektů a inženýrů zajišťuje projektování díla ve všech výkonových fázích od studie, přes stavební povolení a prováděcí dokumentaci až po dokumentaci pro kolaudační řízení a uvedení daného díla do provozu a to vše ve spolupráci s investorem.

Sektor realizace staveb

Skupina projektových manažerů v této fázi dozoruje a řídí zkušené řemeslníky a dodavatele stavebních prací, kteří jsou vybráni společností BATICOM s.r.o. na základě přísného výběrového řízení nebo po předešlé úspěšné a dlouhodobé spolupráci. To vše probíhá s ohledem na dosažení maximální kvality a dodržení obecně technických požadavků ve výstavbě.
Sektor realizace staveb zahrnuje nové provádění staveb, rekonstrukce a  vybavení objektu nebo prostoru.

Obchodní a administrativní sektor

Tým spolupracovníků a asistentů společnosti BATICOM s.r.o. klade důraz na dobré a příjemné obchodní vztahy a na základě této zásady usměrňuje svou činnost ke splnění veškerých požadavků českých i zahraničních klientů.
 

©2011 ~ All rights reserved ~ Baticom s.r.o.
www.zvyk.com@2011